sobota, 20 października 2018

Zostałam Mamą! List do mojej CóreczkiMamy córeczkę! 15-go sierpnia o godzinie 21:33 nasze życie zmieniło się bezpowrotnie, ponieważ awansowaliśmy na Mamę i Tatę. Nasze Maleństwo Agatka jest idealna, spełnienie naszych wszystkich marzeń! Mam tak wiele przemyśleń i odczuć, którymi chciałabym się z nią podzielić, dlatego napisałam do niej list.
*  *  *
We’ve got a baby! On the 15th of August  at 9.33pm our lifes changed forever and we've been upgraded to Mummy & Daddy. Our baby girl Agatka is perfect, all our dreams came true! There're so many thoughts and feelings I would like to share with my little lady so I  wrote a letter to her. Unfortunately this time it will be in Polish only, so sorry about that guys, hope you'll forgive me?


Agatko Moja Najdroższa,
Obiecuję Ci moje ramiona, które w każdej chwili gotowe będą na wspólne uściski, przytulanie z miłości, radości, łagodzenie bólu, czy tak po prostu, bez powodu.

Obiecuję spędzać z Tobą jak najwięcej czasu – odkąd zacząłem nosić Cię pod serduszkiem, wyczekiwałam momentu Twoich narodzin by w 100% poświęcić Ci swój czas i energię, szczególnie w Twoich pierwszych latach.

Obiecuję cieszyć się razem z Tobą z Twoich osiągnięć – tych mniejszych, jak i większych. Pierwsze słowa, pierwsze kroki, pierwsza ocena w szkole, pierwsza randka i wszelkie inne ważne momenty z Twojego życia - będziemy celebrować każde z nich.

Obiecuję Cię uszczęśliwiać – uśmiech na Twojej ślicznej buzi to najcudowniejszy prezent, jaki możesz nam dać i Twoje szczęście, to nasze szczęście razy milion.

Obiecuję dać Ci dzieciństwo, w którym będziesz najszczęśliwszym Maleństwem i które będziesz wspominać z ogromnym sentymentem oraz łezkami wzruszenia w oczkach.

Obiecuję być dla Ciebie jak najlepszym wzorem do naśladowania i dawać Ci powody do dumy. I choć wiem, że nie jestem idealna i wiele razy popełnię błędy wychowawcze, zrobię wszystko, żebyś nie odczuła ich negatywnych konsekwencji.

Obiecuję Cię wspierać – zawsze będę przy Tobie i zawsze będziesz mogła na mnie liczyć. I chociaż pewnego dnia stwierdzisz, że jesteś już dorosła i pora założyć swoją rodzinę, ja wciąż będę obok Ciebie gdy tylko mnie będziesz potrzebować.

Obiecuję zapewnić Ci bezpieczeństwo i Cię chronić – będę nosić na rękach, gdy coś Cię wystraszy, przegonię wszystkie nocne koszmary, wytrę stróżki łez, pocałuję siniaka czy zadrapanie, które do wesela się zagoi.

Obiecuję uczyć Cię, odkrywać przed Tobą świat, inspirować – i choć nie zawsze będzie łatwo i kolorowo, a Ty będziesz mieć wiele pytań, to postaram się przekazać Ci jak najlepsze wartości, wzorce, normy.

Obiecuję być cierpliwa i wyrozumiała, kiedy będziesz dużo płakać, popełniać błędy, przechodzić przez okres dojrzewania.

Obiecuje się dużo uśmiechać i być szczęśliwą Mamą i żoną Twojego Tatusia, byś wychowała się w kochającej i szczęśliwej rodzinie.

Obiecuję Ci, że z Tatusiem zrobimy wszystko, żeby dać Ci rodzeństwo. Nie potrafię Ci powiedzieć ile czasu nam to zajmie, ale kiedyś nadejdzie ten dzień, kiedy staniesz się dużą Siostrzyczką.

Obiecuje Cię kochać do ostatnich moich chwil – najmocniej jak się da, każdego dnia coraz bardziej, bezwarunkowo i zrobię wszystko, byś czuła moją miłość w każdej sekundzie.

Obiecuję być przy Tobie zawsze, gdy będziesz mnie potrzebować, aż po ostatnie moje dni. 

Twoja Mamusia,
Gosia

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza