niedziela, 24 listopada 2019

W końcu wyjawiam mój głęboko skrywany SEKRET


follow-me-to-more-than-my-passion

Właśnie mam zamiar wyjawić mój głęboko skrywany SEKRET. Sekret, ale zarazem ogromne marzenie, które w końcu postanowiłam spełnić. Nie pisnęłam słówka ani na Instagramie, ani na Facebookowym fanpejdżu. Jest jednak pewna grupa osób, która już wie i Ty też zaraz do niej dołączysz.

Zakładając grupę “Biorę szczęście w swoje ręce” na Facebooku, miałam wyklarowaną już wizję przyszłości, a w niej ja i moje liczne role - Psycholożka, Marketingowiec, Mentor, Coach, Businesswoman, Influencerka, Przyjaciółka, Mama, Żona, Córka, Introwertyczka… i pewnie jeszcze kilka innych. Wiedziałam już, co chcę dać od siebie Światu, ale nie do końca wiedziałam, co ja mogę dostać od Świata. Dopiero gdy zaczęłam analizować moje marzenia, zrozumiałam, że mogę przecież połączyć jedno z drugim. :)
To może Cię zainteresować:

Odkąd pamiętam, zawsze uwielbiałam kontakt z papierem - pierwsze książki (niekończące się wycieczki do biblioteki - do dziś czytam po kilka książek na raz), gazety (kilka prenumerat), komiksy, kupowanie wyprawki szkolnej i długie wybieranie zeszytów z najpiękniejszymi okładkami, karteczki do segregatora, śliczne papeterie do pisania listów, kartki z życzeniami, pamiętniki, obrazki święte,  rysowanie na papierze, plakaty - wiele tego. Dorastałam, a w międzyczasie powiększała się moja kolekcja papierowych dobroci o kolejne skarby - notesy, notatniki, kalendarze, planery. Im staranniej pisałam, tym bardziej czerpałam radość z ich korzystania, bo na dłużej zachowywały swoje piękno.

Do dziś uwielbiam otaczać się pięknymi przedmiotami i nie zliczę nawet, ile papierniczych produktów przewinęło się przez moje ręce. Wiem za to, że było ich na tyle dużo, by zrozumieć, że piękne, powinno być także użyteczne i pełnić ważną rolę w naszym życiu.


Właśnie dlatego zaczęłam marzyć o stworzeniu mojego własnego, idealnego PLANERA, który byłby odpowiedzią na potrzeby wielu kobiet, takich jak ja - takich jak Wy! :)


Mając wiedzę psychologiczną i marketingową (marketing skierowany do kobiet) oraz bazując na doświadczeniu własnym i najbliższych, mogłam doskonale poznać i zrozumieć myślenie i uczucia wielu kobiet - ich wartości, ich problemy, ich zmagania, a tym samym uświadomiłam sobie, że potrafię i chcę temu zaradzić. Jako psycholog odczuwam ogromną potrzebę rozwijania potencjału kobiet i wspieraniu ich w tym procesie. Mocno wierzę, żę uda mi się to, dzięki stworzeniu planera, który będzie Wam służył każdego dnia.Mam wiedzę, mam doświadczenie, mam plan, ale to, na czym najbardziej mi zależy, to Ty! Bardzo bym chciała, żebyśmy wspólnie stworzyły planer, który zadowoli Cię w pełni. A żeby to zrobić, potrzebuję poznać Twoje zdanie, Twoje przemyślenia i doświadczenia z pracy z planerem/kalendarzem. Będę niesamowicie wdzięczna, jeśli dołożysz swoją cegiełkę i wypełnisz ankietę, która jest pierwszym krokiem do zrozumienia Twoich potrzeb. Jak to mówią: mówisz - masz! ;) To dopiero początek naszego wspólnego projektu, ale mocno wierzę, że zechcesz towarzyszyć mi w tym od początku, aż do samego końca.


Link do ankiety:


Ściskam, Gosia

PS. Jeśli zostawisz w ankiecie maila (opcjonalnie, możesz wpisać cokolwiek), od razu na wstępie otrzymasz 10% RABATU na zakup planera, gdy już powstanie. Dostaniesz go prosto do swojej skrzynki mailowej. :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza